8apr.2015
3552

UW Zoekt een stagiaire

Per direct is United Wardrobe op zoek naar een stagiaire die ons team in Utrecht komt versterken. De website is het afgelopen jaar gigantisch gegroeid, we hebben inmiddels een iOS App en zijn druk bezig met het veroveren van België, we kunnen dus wel wat hulp gebruiken!

Naar wie zijn we op zoek? 

- Je moet minimaal een HBO studie zijn begonnen/afgerond.

- Je vindt het leuk om binnen een start-up te komen werken.

- Je komt bij voorkeur uit de omgeving van Utrecht.

- Je hebt een vlotte babbel en kunt jezelf goed profileren.

- Je hebt eigen initiatief om UW verder te helpen.

- Je hebt een uitstekende beheersing van de Nederlandse grammatica.

- Je kunt jezelf goed profileren op Social Media (fb, insta)

- Je bent 3-5 dagen beschikbaar in periode van 3-6 maanden.

Wat zullen je taken zijn?

Je zal verantwoordelijk worden voor de Nederlandse profilering van United Wardrobe op Facebook en Instagram. Daarnaast zal je actief United Wardrobe helpen promoten via diverse kanalen. Je zal contact hebben met de pers en mode blogs. Je zal de support komen versterken. Dit zal voornamelijk bestaan uit het vragen beantwoorden van onze gebruikers. Daarnaast zal je een groot deel van je tijd besteden aan community management en je zult ook constant bezig zijn met het nadenken over verbeteringen van de website.

Daarnaast zal deze stage een grote mogelijkheid bieden om door te groeien binnen United Wardrobe. Kun jij jezelf onmisbaar maken binnen ons team en United Wardrobe verder helpen, dan is er na je stage een mogelijkheid om fulltime aan de slag bij ons te gaan.

Ken jij jezelf helemaal terug vinden in deze omschrijving en heb jij volle motivatie om als stagiaire ons team te komen versterken? Schrijf dan een motivatiebrief waarin jij ons uitlegt waarom we jou binnen ons team zouden moeten nemen naar support@unitedwardrobe.com

Bekijk het profiel van United Wardrobe

Blog overzicht